logo

Voucher na sesję zdjęciową

Nie macie pomysłu na oryginalny prezent?

Voucher na sesję zdjęciową jest idealnym rozwiązaniem. Możesz go kupić dla kogoś lub dla siebie! Fotografie będą cieszyć oko przez długie lata i przywoływać piękne wspomnienia. Taki prezent sprawdza się na każdą okazję i gwarantuje świetną pamiątkę. Co więcej, bon obejmuje gotowe stylizacje! Od pięknych sukienek po różne akcesoria, w tym także peruki, zabawne okulary. Możemy bawić się na sesji  bezstresowo i przebierać do woli!  Zapraszam do obejrzenia WYPOŻYCZALNI 

Sam/a zobacz, że okazji na sesję zdjęciową może być wiele:

Sesja ciążowa, to idealny prezent dla ukochanej osoby jeśli spodziewacie się dzidziusia!
-Zostałeś zaproszony na roczek ?  Zabierz ze sobą voucher na rodzinną sesję zdjęciową!
-Znajoma/znajomy organizuje wieczór panieński/kawalerski? Sesja zdjęciowa to wspaniały pomysł na rozpoczęcie i upamiętnienie dobrej imprezy!
-Zostałeś zaproszony na ślub? Podaruj voucher na romantyczną sesję zdjęciową!
Prezent na urodziny! Spraw by Twoja ukochana poczuła się jak prawdziwa modelka!
-Czas zmienić dowód? Zamów pełną sesję zdjęciową z której Ty lub Twój znajomy/znajoma wybierze najładniejsze ujęcie dla siebie!
-Zbliżają się walentynki? Stwórzmy cykl fotografii, które będziecie mogli powiesić u siebie w sypialni!
-Stylizowana sesja fotograficzna na Dzień Kobiet to sposób na docenienie kobiecego piękna.
-Masz wspaniałego zwierzaka? Zabierz go przed obiektyw !
Sesja metamorfoza. Do dyspozycji mamy ponad 5 różnych peruk.

Tak naprawdę każdy pretekst jest dobry!

Jeśli już zdecydujesz się na zakup, to razem ustalamy jak będzie wyglądała jego szata graficzna, ile i jakich zdjęć będzie dostępnych w voucherze oraz w jakiej formie zdjęcia zostaną przekazane, a także jak długo i gdzie (studio/plener) miałaby się odbyć sesja*. Bon upominkowy  ważny jest przez 6 miesięcy od daty zakupu. Ty płacisz, osoba obdarowana umawia się ze mną na termin i wybiera rodzaj sesji.

*Sesje zdjęciową z dostępem do stylizacji można kupić już od 300 zł! Cena bonu różni się w zależności od czasu sesji zdjęciowej, ilości osób pozujących oraz ilości obrobionych zdjęć, a także miejsca wykonania sesji (plener, studio) i rodzaju (portret, fashion,akt). Istnieje możliwość wykupienia bonu na sesję z dodatkowymi opcjami, np. projekt i wydruk fotoksiążki, multirama na ścianę ze zdjęciami z sesji, albo krótki film wideo.

**Przy zakupie voucheru dla Pań, polecam pełny pakiet, sesja w profesjonalnym studio wraz z makijażem zapewnianym przez profesjonalistów. Argumentem przemawiającym na korzyść takiej sesji jest to, że w jej trakcie obdarowana osoba może poczuć się zupełnie wyjątkowo. Osoba o niższej samoocenie ma okazję na podbudowanie poczucia własnej wartości i uświadomienie sobie tego, że jest warta tak wspaniałego prezentu. Kolejnym etapem, w kilka tygodni po sesji jest otrzymanie gotowych już fotografii, które są dowodem nieodpartego uroku osoby fotografowanej.  Domyślam się też, że osoby o wysokiej samoocenie, otwarte, lubiące nowe wyzwania i nietypowe sytuacje, tym bardziej ucieszą się z prezentu i dobrze poczują się przed obiektywem. Będzie to okazja do utwierdzenia się w trafnym przekonaniu o swojej wartości.

-> CENNIK <-

Przykładowy przebieg atrakcji:

  1. Ustalamy cenę i formę płatności. Kupujemy i opłacamy voucher / Jeśli sesja obejmuje studio, klient będzie zobowiązany wnieść opłatę w wysokości (150 zł – 300 zł) W przypadku rezygnacji z sesji ta kwota nie będzie zwracana! (Termin ważności wykupionej sesji zdjęciowej jest to 6 miesięcy od daty zakupu.)
  2. Ustalamy datę sesji. (Jeśli sesja nie może odbyć się w danym dniu, zawsze można przenieść termin, jednak nie powinniśmy przekładać terminu w dniu sesji, bez wcześniejszego odzewu!  Szanujmy siebie nawzajem! Pamiętajcie, że grafik zapełnia się dość szybko i robią się później kolejki!)
  3. Kilka dni przed sesją dokładnie omawiamy koncept zdjęć i stylizację (można wybrać z dostępnych na stronie www.vmpselene.com/wypozyczalnia, lub zabrać własne)
  4. Sesję należy zawsze potwierdzić dzień przed umówionym terminem i być w kontakcie w dniu sesji. W przypadku braku jakiejkolwiek odpowiedzi, fotograf ma prawo do zmiany terminu lub rezygnacji z sesji.
  5. W dniu sesji profesjonalna wizażystka wykonuje uzgodniony na miejscu makijaż (tylko jeśli voucher obejmuje wizaż! / można dodatkowo wykupić, zwykle jest to koszt +150 zł -200 zł za jeden makijaż.   Istnieje również możliwość wykonania przez fotografkę delikatnego makijażu w cenie voucheru.
  6. Sesja zdjęciowa
  7. Opracowanie graficzne wybranych zdjęć (fotograf rozlicza się ze zdjęć do 14 dni od daty sesji)
  8. * Wysyłka drogą e-mail lub dysk google pomniejszonych nieobrobionych zdjęć (na życzenie)
  9. * Osoba fotografowana, może wybrać dodatkowe ujęcia wybrane przez siebie do obróbki. (+30-60 zł od zdjęcia )

 Jestem otwarta na wszelakie  pomysły i propozycje! Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów !

Wszelkie reklamacje należy zgłaszać wyłącznie na adres mailowy: [email protected] (w tytule „reklamacja”)  wraz z opisem reklamacji oraz jej szczegółowym uzasadnieniem musi być zgłoszona w terminie do 7 dni od daty zaistnienia podstawy reklamacji pod rygorem wygaśnięcia jakichkolwiek roszczeń.  Postępowanie reklamacyjne trwa do 30 dni roboczych.

  • Share