logo

Voucher na sesję zdjęciową

Nie macie pomysłu na oryginalny prezent?

Voucher na sesję zdjęciową jest idealnym rozwiązaniem. Fotografie będą cieszyć oko przez długie lata i przywoływać piękne wspomnienia. Taki prezent sprawdza się na każdą okazję i gwarantuje świetną pamiątkę. Co więcej, bon obejmuje gotowe stylizacje! Od pięknych sukienek po różne akcesoria, w tym także peruki, zabawne okulary. Możemy bawić się na sesji  bezstresowo i przebierać do woli!  Zapraszam do obejrzenia  WYPOŻYCZALNI 

 

Sam/a zobacz, że okazji na sesję zdjęciową może być wiele:

Sesja ciążowa, to idealny prezent dla ukochanej osoby jeśli spodziewacie się dzidziusia!
-Zostałeś zaproszony na roczek ?  Zabierz ze sobą voucher na rodzinną sesję zdjęciową!
-Znajoma/znajomy organizuje wieczór panieński/kawalerski? Sesja zdjęciowa to wspaniały pomysł na rozpoczęcie i upamiętnienie dobrej imprezy!
-Zostałeś zaproszony na ślub? Podaruj voucher na romantyczną sesję zdjęciową!
Prezent na urodziny! Spraw by Twoja ukochana poczuła się jak prawdziwa modelka!
-Czas zmienić dowód? Zamów pełną sesję zdjęciową z której Ty lub Twój znajomy/znajoma wybierze najładniejsze ujęcie dla siebie!
-Zbliżają się walentynki? Stwórzmy cykl fotografii, które będziecie mogli powiesić u siebie w sypialni!
-Stylizowana sesja fotograficzna na Dzień Kobiet to sposób na docenienie kobiecego piękna.
-Masz wspaniałego zwierzaka? Zabierz go przed obiektyw !
Sesja metamorfoza. Do dyspozycji mamy ponad 5 różnych peruk.

 

 

Tak naprawdę każdy pretekst jest dobry!

Jeśli już zdecydujesz się na zakup, to razem ustalamy jak będzie wyglądała jego szata graficzna, ile i jakich zdjęć będzie dostępnych w voucherze oraz w jakiej formie zdjęcia zostaną przekazane, a także jak długo i gdzie (studio/plener) miałaby się odbyć sesja*. Bon upominkowy  ważny jest przez 6 miesięcy od daty zakupu. Ty płacisz, osoba obdarowana umawia się ze mną na termin i wybiera rodzaj sesji.

*Sesje zdjęciową z dostępem do stylizacji można kupić już od 300 zł! Cena bonu różni się w zależności od czasu sesji zdjęciowej, ilości osób pozujących oraz ilości obrobionych zdjęć, a także miejsca wykonania sesji (plener, studio). Istnieje możliwość wykupienia bonu na sesję z dodatkowymi opcjami, np. projekt i wydruk fotoksiążki, multirama na ścianę ze zdjęciami z sesji, albo krótki film wideo.

**Przy zakupie voucheru dla Pań, polecam pełny pakiet, sesja w profesjonalnym studio wraz z makijażem zapewnianym przez profesjonalistów. Argumentem przemawiającym na korzyść takiej sesji jest to, że w jej trakcie obdarowana osoba może poczuć się zupełnie wyjątkowo. Osoba o niższej samoocenie ma okazję na podbudowanie poczucia własnej wartości i uświadomienie sobie tego, że jest warta tak wspaniałego prezentu. Kolejnym etapem, w kilka tygodni po sesji jest otrzymanie gotowych już fotografii, które są dowodem nieodpartego uroku osoby fotografowanej.  Domyślam się też, że osoby o wysokiej samoocenie, otwarte, lubiące nowe wyzwania i nietypowe sytuacje, tym bardziej ucieszą się z prezentu i dobrze poczują się przed obiektywem. Będzie to okazja do utwierdzenia się w trafnym przekonaniu o swojej wartości.

 

 

 

-> CENNIK <-

 

 

Przykładowy przebieg atrakcji:

 

  1. Kupujemy i opłacamy voucher / Jeśli sesja obejmuje studio, klient będzie zobowiązany opłacić zaliczkę w wysokości 150 zł – W przypadku rezygnacji z sesji zaliczka nie będzie zwracana.
  2. Ustalamy datę sesji.
  3. Kilka dni przed sesją dokłanie omawiamy koncept zdjęć i stylizację (można wybrać z dostępnych na stronie www.vmpselene.com/wypozyczalnia, lub zabrać własne)
  4. Sesję należy zawsze potwierdzić dzień przed umówionym terminem i być w kontakcie w dniu sesji. W przypadku braku jakiejkolwiek odpowiedzi, fotograf ma prawo do zmiany terminu lub rezygnacji z sesji.
  5. W dniu sesji profesjonalna wizażystka wykonuje uzgodniony na miejscu makijaż (tylko jeśli voucher obejmuje wizaż! / można dodatkowo wykupić, zwykle jest to koszt +80 zł -100 zł za jeden makijaż.  Wizażystka może być dostępna podczas trwania całej sesji, jednak trzeba liczyć stawkę podwójnie) Istnieje również możliwość wykonania przez fotografkę delikatnego makijażu w cenie voucheru.
  6. Sesja zdjęciowa
  7. Opracowanie graficzne wybranych zdjęć (fotograf rozlicza się ze zdjęć do 14 dni od daty sesji)
  8. * Wysyłka drogą e-mail lub dysk google pomniejszonych nieobrobionych zdjęć (na życzenie)
  9. * Osoba fotografowana, może wybrać dodatkowe ujęcia wybrane przez siebie do obróbki. (+60 zł od zdjęcia )

 Jestem otwarta na wszelakie  pomysły i propozycje!  Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów !

 

Wszelkie reklamacje należy zgłaszać wyłącznie na adres mailowy: [email protected] (w tytule „reklamacja”)  wraz z opisem reklamacji oraz jej szczegółowym uzasadnieniem musi być zgłoszona w terminie do 7 dni od daty zaistnienia podstawy reklamacji pod rygorem wygaśnięcia jakichkolwiek roszczeń.  Postępowanie reklamacyjne trwa do 30 dni roboczych.

 

  • Share