logo

Alchemia Zmysłów

Zapraszam do odkrycia niezwykłego doświadczenia masażu japońskiego z elementami Shiatsu, wzbogaconego aromaterapią!

Od zawsze czułam głęboką potrzebę pomocy innym, co skłoniło mnie do połączenia mojej wiedzy i doświadczenia w unikalną alchemię zmysłów. Dzięki połączeniu aromaterapii, fitoterapii i sztuce masażu, można odnaleźć mistyczną równowagę między ciałem a duchem.

Medycyna naturalna pod różnymi postaciami była znana już w starożytności. Wykorzystywano moc roślin i olejków eterycznych do różnych celów, wśród których działania prozdrowotne były najważniejsze. Zastosowanie aromaterapii w życiu codziennym odkryli starożytni Egipcjanie (sama Kleopatra napełniała poduszki płatkami róż, co zapewniało jej dobry sen), Grecy (Hipokrates zalecał swoim pacjentom codzienne kąpiele aromatyczne i masaże olejkami w celach leczniczych) Rzymianie (w owych czasach ciało ludzkie stanowiło przedmiot kultu, a zapachy zapewniały zdrowie, siłę, piękno i zmysłowość, używano olejów także do religijnych obrzędów), Hindusi (którzy uważali, że aromaty otwierają duszę i rozum) Japończycy (masaż aromaterapeutyczny łączy duchowe, filozoficzne i medyczne aspekty ciała). Dziś dążymy do przywrócenia utraconej harmonii kierując się ku starej mądrości, a tym samym ponownie odkrywamy zbawienną moc natury w masażu.

W swojej pracowni udało mi się stworzyć przestrzeń, w której można odnaleźć głębokie ukojenie i harmonię z naturą. Muzyka kojąca duszę, blask świec, odprężający zapach, piękno naturalnych minerałów – każdy zabieg odbywa się w wyjątkowym otoczeniu i harmonijnej atmosferze. Moje zamiłowanie do japońskiej sztuki i natury, znajduje odzwierciedlenie nie tylko w wystroju pracowni, ale także w masażu, ponieważ używam wyłącznie naturalnych produktów.   Stawiam na indywidualność, dlatego Każdy zabieg dobieram indywidualnie, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta.

A
Aromaterapia jest jedną z form alchemii zmysłów, która wykorzystuje leczniczą moc zapachów do poprawy zdrowia i samopoczucia. Zapachy mają zdolność bezpośredniego oddziaływania na układ limbiczny – część mózgu odpowiedzialną za emocje i pamięć. Dzięki temu, odpowiednio dobrane olejki eteryczne mogą pomóc w uwalnianiu emocjonalnych blokad. Przykładowo, lawenda jest znana ze swoich właściwości uspokajających i może pomóc w redukcji lęku i stresu. Ylang-ylang działa relaksująco i może pomóc w łagodzeniu uczucia  frustracji. Inne olejki, takie jak bergamotka, paczula czy róża, mogą również wspierać proces leczenia emocjonalnego, wprowadzając harmonię i równowagę w naszym wnętrzu.
FFitoterapia, inaczej zwana fitofarmakologią, to współczesne ziołolecznictwo. Każde zioło o właściwościach prozdrowotnych ma substancje aktywne biologicznie o określonych właściwościach, których wpływ na organizm przebadano.
MMasaż jest kolejnym potężnym narzędziem w alchemii zmysłów. Dotyk ma niesamowitą moc uzdrawiania i może pomóc w uwalnianiu napięć zgromadzonych w ciele. Masaż terapeutyczny, taki jak shiatsu, czy masaż aromaterapeutyczny, może być niezwykle skuteczny w pracy nad emocjonalnymi blokadami.

Shiatsu, japońska technika masażu, opiera się na teorii meridianów energetycznych i punktów akupresurowych. Poprzez stymulację tych punktów, można stopniowo uwolnić zablokowaną energię.
Masaż aromaterapeutyczny łączy korzyści masażu z mocą olejków eterycznych. Połączenie relaksującego dotyku z leczniczymi właściwościami zapachów tworzy silny efekt terapeutyczny, który może pomóc w głębokim relaksie, redukcji stresu i uwalnianiu emocjonalnych blokad.

 

 

 

 

Oferta
 • Masaż z elementami shiatsu, wzbogacony o starannie dobraną aromaterapię, niewątpliwie przynosi ukojenie dla ciała i ducha. Poprzez pracę nad równowagą energii, terapia ta dąży do osiągnięcia wewnętrznego spokoju.
  Japoński masaż Shiatsu+aromaterapia
 • Rozgrzane kamienie wulkaniczne, powodują rozluźnienie napiętych mięśni, jednocześnie prowadząc do głębokiego relaksu. Natomiast naturalne kamienie mają wpływ na ośrodki energetyczne naszego organizmu, powodując wzrost energii życiowej qi.
  Masaż gorącymi kamieniami+czakry z naturalnych kamienii
 • masaż gorącymi stemplami pomaga zregenerować siły witalne, idealny w stanach zmęczenia fizycznego i psychofizycznego. Zmniejsza napięcie mięśni, pobudza krążenie krwi i limfy.
  Masaż gorącymi stemplamizapachy kwiatowe lub ziołowe
 • Masaż który odżywia i uelastycznia skórę, doskonale łączy relaks z efektem odmładzającym. Zabieg bardzo relaksujący, podczas którego możemy pozbyć się nadmiernych napięć.
  Masaż klasyczny+elementy kobido

 

 

 

 

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

 •  Zmysły stanowią niezwykłe narzędzie do odkrywania piękna świata i poprawy jakości naszego życia. Jednoczesne wykorzystanie aromaterapii, fitoterapii i masażu to nie tylko przyjemne doznania, ale również naukowo uzasadnione praktyki wspierające zdrowie i dobre samopoczucie.