logo

Voucher na sesje zdjęciową

Nie macie pomysłu na oryginalny prezent?

Voucher na sesję zdjęciową jest idealnym rozwiązaniem. Fotografie będą cieszyć oko przez długie lata i przywoływać piękne wspomnienia. Taki prezent sprawdza się na każdą okazję i gwarantuje świetną pamiątkę. Co więcej, bon obejmuje gotowe stylizacje! Od pięknych sukienek po różne akcesoria, w tym także peruki, zabawne okulary. Możemy bawić się na sesji  bezstresowo i przebierać do woli!  Zapraszam do obejrzenia  WYPOŻYCZALNI 

 

Sam/a zobacz, że okazji na sesję zdjęciową może być wiele:

-Sesja ciążowa, to idealny prezent dla ukochanej osoby jeśli spodziewacie się dzidziusia!
-Zostałeś zaproszony na roczek ?  Zabierz ze sobą voucher na rodzinną sesję zdjęciową!
-Znajoma/znajomy organizuje wieczór panieński/kawalerski? Sesja zdjęciowa to wspaniały pomysł na rozpoczęcie i upamiętnienie dobrej imprezy!
-Zostałeś zaproszony na ślub? Podaruj voucher na romantyczną sesję zdjęciową!
-Prezent na urodziny! Spraw by Twoja ukochana poczuła się jak prawdziwa modelka!
-Czas zmienić dowód? Zamów pełną sesję zdjęciową z której Ty lub Twój znajomy/znajoma wybierze najładniejsze ujęcie dla siebie!
-Zbliżają się walentynki? Stwórzmy cykl fotografii, które będziecie mogli powiesić u siebie w sypialni!
-Masz wspaniałego zwierzaka? Zabierz go przed obiektyw !
-Sesja metamorfoza. Do dyspozycji mamy ponad 5 różnych peruk.

 

 

Tak naprawdę każdy pretekst jest dobry!

Jeśli już zdecydujesz się na zakup, to razem ustalamy jak będzie wyglądała jego szata graficzna, ile i jakich zdjęć będzie dostępnych w voucherze oraz w jakiej formie zdjęcia zostaną przekazane, a także jak długo i gdzie (studio/plener) miałaby się odbyć sesja*. Bon upominkowy  ważny jest przez 6 miesięcy od daty zakupu. Ty płacisz, osoba obdarowana umawia się ze mną na termin i wybiera rodzaj sesji.

*Sesje zdjęciową z dostępem do stylizacji można kupić już od 300 zł! Cena bonu różni się w zależności od czasu sesji zdjęciowej, ilości osób pozujących oraz ilości obrobionych zdjęć, a także miejsca wykonania sesji (plener, studio). Istnieje możliwość wykupienia bonu na sesję z dodatkowymi opcjami, np. projekt i wydruk fotoksiążki, multirama na ścianę ze zdjęciami z sesji, albo krótki film wideo.

**Przy zakupie voucheru dla Pań, polecam pełny pakiet, sesja w profesjonalnym studio wraz z makijażem zapewnianym przez profesjonalistów. Argumentem przemawiającym na korzyść takiej sesji jest to, że w jej trakcie obdarowana osoba może poczuć się zupełnie wyjątkowo. Osoba o niższej samoocenie ma okazję na podbudowanie poczucia własnej wartości i uświadomienie sobie tego, że jest warta tak wspaniałego prezentu. Kolejnym etapem, w kilka tygodni po sesji jest otrzymanie gotowych już fotografii, które są dowodem nieodpartego uroku osoby fotografowanej.  Domyślam się też, że osoby o wysokiej samoocenie, otwarte, lubiące nowe wyzwania i nietypowe sytuacje, tym bardziej ucieszą się z prezentu i dobrze poczują się przed obiektywem. Będzie to okazja do utwierdzenia się w trafnym przekonaniu o swojej wartości.

 

CENNIK

Sesja zdjęciowa z podstawową obróbką (kolor, kontrast, delikatny retusz):

(np. sesje rodzinne, roczek, komunijne)

300 zł za 12 zdjęć

400 zł za 16 zdjęć

Sesja zdjęciowa z profesjonalną obróbką zdjęć:

(np. beauty, fashion, testy dla modelek)

300 zł za 6 zdjęć/ 2-3 stylizacje

400 zł za 8 zdjęć/ 3 stylizacje

600 zł za 10 zdjęć/4 stylizacje

Sesje wizerunkowe (pliki do druku, druk wielkoformatowy)

zapraszam do kontaktu contact@vmpselene.com

 

 

 

Przykładowy przebieg atrakcji:

 

  1. Kilka dni przed sesją wybieramy i dopasowujemy stylizację (można wybrać z dostępnych na stronie www.vmpselene.com/wypozyczalnia, lub zabrać własne) Omawiamy koncept zdjęć.
  2. Ustalamy datę sesji / Jeśli sesja obejmuje studio, klient będzie zobowiązany opłacić zaliczkę w formie zapłaty za wynajem studia.
  3. W dniu sesji profesjonalna wizażystka wykonuje uzgodniony na miejscu makijaż (jeśli voucher obejmuje profesjonalny wizaż/ przed sesją można dodatkowo wykupić, zwykle jest to koszt +80 zł/ osoba) Istnieje również możliwość wykonania przez fotografkę delikatnego makijażu w cenie voucheru, pomoc przy doborze kosmetyków.
  4. Opłata sesji  (fotograf rozlicza się ze zdjęć na podstawie wystawionego rachunku do 14 dni od sesji), wykonanie zdjęć.
  5. Wybór najlepszych ujęć przez fotografa
  6. Opracowanie graficzne wybranych zdjęć
  7. Wysyłka drogą e-mail pomniejszonych nieobrobionych zdjęć (na życzenie)
  8. Osoba fotografowana, może wybrać dodatkowe ujęcia wybrane przez siebie do obróbki. (+20-50 zł od zdjęcia)

 Jestem otwarta na wszelakie  pomysły i propozycje!  Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów !

 

 

 przykładowy projekt voucheru

JULIA VOUCHER

 

  • Share