logo

Voucher na sesje zdjęciową

Nie macie pomysłu na oryginalny prezent?

Voucher na sesję zdjęciową jest idealnym rozwiązaniem. Fotografie będą cieszyć oko przez długie lata i przywoływać piękne wspomnienia. Taki prezent sprawdza się na każdą okazję i gwarantuje świetną pamiątkę. Co więcej, bon obejmuje gotowe stylizacje! Od pięknych sukienek po różne akcesoria, w tym także peruki, zabawne okulary. Możemy bawić się na sesji  bezstresowo i przebierać do woli!  Zapraszam do obejrzenia  WYPOŻYCZALNI 

 

Sam/a zobacz, że okazji na sesję zdjęciową może być wiele:

-Sesja ciążowa, to idealny prezent dla ukochanej osoby jeśli spodziewacie się dzidziusia!
-Zostałeś zaproszony na roczek ?  Zabierz ze sobą voucher na rodzinną sesję zdjęciową!
-Znajoma/znajomy organizuje wieczór panieński/kawalerski? Sesja zdjęciowa to wspaniały pomysł na rozpoczęcie i upamiętnienie dobrej imprezy!
-Zostałeś zaproszony na ślub? Podaruj voucher na romantyczną sesję zdjęciową!
-Prezent na urodziny! Spraw by Twoja ukochana poczuła się jak prawdziwa modelka**!
-Czas zmienić dowód? Zamów pełną sesję zdjęciową z której Ty lub Twój znajomy/znajoma wybierze najładniejsze ujęcie dla siebie!
-Zbliżają się walentynki? Stwórzmy cykl fotografii, które będziecie mogli powiesić u siebie w sypialni!
-Masz wspaniałego zwierzaka? Zabierz go przed obiektyw !
-Sesja metamorfoza**. Do dyspozycji mamy ponad 5 różnych peruk, podejmujesz wyzwanie?

 

 

Tak naprawdę każdy pretekst jest dobry!

Jeśli już zdecydujesz się na zakup, to razem ustalamy jak będzie wyglądała jego szata graficzna, ile i jakich zdjęć będzie dostępnych w voucherze oraz w jakiej formie zdjęcia zostaną przekazane, a także jak długo i gdzie (studio/plener) miałaby się odbyć sesja*. Bon upominkowy  ważny jest przez 6 miesięcy od daty zakupu. Ty płacisz, osoba obdarowana umawia się ze mną na termin i wybiera rodzaj sesji.

*Sesje zdjęciową z dostępem do stylizacji można kupić już od 300 zł! Cena bonu różni się w zależności od czasu sesji zdjęciowej, ilości osób pozujących oraz ilości obrobionych zdjęć, a także miejsca wykonania sesji (plener, studio). Istnieje możliwość wykupienia bonu na sesję z dodatkowymi opcjami, np. projekt i wydruk fotoksiążki, multirama na ścianę ze zdjęciami z sesji, albo krótki film wideo.

**Przy zakupie voucheru dla Pań, polecam pełny pakiet, sesja w profesjonalnym studio wraz z makijażem zapewnianym przez profesjonalistów. Argumentem przemawiającym na korzyść takiej sesji jest to, że w jej trakcie obdarowana osoba może poczuć się zupełnie wyjątkowo. Osoba o niższej samoocenie ma okazję na podbudowanie poczucia własnej wartości i uświadomienie sobie tego, że jest warta tak wspaniałego prezentu. Kolejnym etapem, w kilka tygodni po sesji jest otrzymanie gotowych już fotografii, które są dowodem nieodpartego uroku osoby fotografowanej.  Domyślam się też, że osoby o wysokiej samoocenie, otwarte, lubiące nowe wyzwania i nietypowe sytuacje, tym bardziej ucieszą się z prezentu i dobrze poczują się przed obiektywem. Będzie to okazja do utwierdzenia się w trafnym przekonaniu o swojej wartości.

 

Przykładowy przebieg atrakcji:

  1. Kilka dni przed sesją wybieramy i dopasowujemy stylizację, omawiamy temat zdjęć. Ustalamy datę sesji.
  2. Jeśli sesja obejmuje studio, klient będzie zobowiązany opłacić zaliczkę w formie zapłaty za wynajem studia.
  3. W dniu sesji profesjonalna wizażystka wykonuje uzgodniony na miejscu makijaż (jeśli voucher obejmuje wizaż/ przed sesją można dodatkowo wykupić, zwykle jest to koszt +100 zł/ osoba)
  4. Opłata sesji (fotograf rozlicza się ze zdjęć na podstawie wystawionego rachunku), wykonanie zdjęć.
  5. Wybór najlepszych ujęć przez fotografa
  6. Opracowanie graficzne wybranych zdjęć (do 14 dni //  5 zdjęć)
  7. Wysyłka drogą e-mail pomniejszonych nieobrobionych zdjęć (na życzenie)
  8. Osoba fotografowana, może wybrać dodatkowe ujęcia wybrane przez siebie do obróbki. (+50 zł od zdjęcia)

 Jestem otwarta na wszelakie  pomysły i propozycje!  Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów !

 

 

 

  • Share